Знаете че карате Е34/Е32 когато...

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: Чирпан/Бургас
Пол: Мъж
Кара: 120L/E28
Мечтае да кара: E24
Детайли за колата: 05.82 Balticblau metallic

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от 325_TDS » 16 Мар 2016, 23:21

-Когато повечето части, които са сменяш са оригиналните, а колата е на над 20 години.
Oo=00=oO Roses are red, violets are blue, I love my bimmer more than you.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1300
Регистриран на: 30.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 524td лЕто господне '90-то
Мечтае да кара: по път без дупки

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от alchohol » 17 Мар 2016, 8:46

Когато прекъснат кабелите в багажника и започна да я заключвам по два пъти :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Дизела е кат' копейка- дрънне, бръмне и офейка :driving: :driving: :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от vladobate » 17 Мар 2016, 13:31

alchohol написа:Когато прекъснат кабелите в багажника и започна да я заключвам по два пъти :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Я пак , че и при мен го има . Каква е причината ? Заключваш-отключва сама , пак заключваш и става хавата :mhihi: .

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 13.05.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от anatoll_ » 17 Мар 2016, 14:43

И при мен, със седан съм. От това ли е? Мислех че е проблем с машинката за отключване/заключване :conf:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2386
Регистриран на: 9.06.2005
Кара: 518
Мечтае да кара: БМВ с кожен салон

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от ЗАЯДЛИВ ЗМЕЙ » 17 Мар 2016, 17:14

vladobate написа:
alchohol написа:Когато прекъснат кабелите в багажника и започна да я заключвам по два пъти :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Я пак , че и при мен го има . Каква е причината ? Заключваш-отключва сама , пак заключваш и става хавата :mhihi: .


Отваряте багажника , влизате вътре с топче изолирбанд , секачки и парчета кабел. Главата да е под лявата панта на капака , махате пластамсата , изолацията на кабелите и се наслаждавате на гледката , псувате и почвате с банда и новите жици.
Изображение
М50B20 - Ни на баир ме радва , ни в завой ме плаши!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от vladobate » 17 Мар 2016, 22:21

ЗАЯДЛИВ ЗМЕЙ написа:
vladobate написа:
alchohol написа:Когато прекъснат кабелите в багажника и започна да я заключвам по два пъти :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Я пак , че и при мен го има . Каква е причината ? Заключваш-отключва сама , пак заключваш и става хавата :mhihi: .


Отваряте багажника , влизате вътре с топче изолирбанд , секачки и парчета кабел. Главата да е под лявата панта на капака , махате пластамсата , изолацията на кабелите и се наслаждавате на гледката , псувате и почвате с банда и новите жици.
Охооооо 4 кила пот олях в багажника за 11 кабела да възстановявам докат ти си викал бржът прав под масата бе майна батка :mhihi: . Няма оправия , изолацията е на кочан...ама оттам ли е сигурация , че аз обвинявам машинка на някоя врата .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1793
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от ивчо » 17 Мар 2016, 22:37

Аз знам че е от машинките ...
Не че и кабелите нямат вина, ама :mhihi:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от Pisobella » 17 Мар 2016, 23:32

И аз го играя тоя номер от време на време :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Само където пасажерската машинка нещо прави мизерии ... Щото като заключа втория път - тя понякога не ще! Вече не ще и да се отключва като хората :lol: :lol:
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от sixstraight » 18 Мар 2016, 12:39

И аз съм във филма даже осветлението в багажника спря само примигва при отваряне на багажника тия кабели не могат ли да се преправят да не минават от там много е досадо това с заключването
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2483
Регистриран на: 26.02.2010
Пол: Мъж

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от vladobate » 18 Мар 2016, 19:22

sixstraight написа:И аз съм във филма даже осветлението в багажника спря само примигва при отваряне на багажника тия кабели не могат ли да се преправят да не минават от там много е досадо това с заключването

Не е проблема , че минават оттам...поне не през последните 20-на години :mhihi: . Изолацията остарява и се втвърдява и почва да сече като мачете при всяко огъване . Няма оправия , освен нови кабели пресни-пресни....ама са десетки :mhihi: .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1300
Регистриран на: 30.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 524td лЕто господне '90-то
Мечтае да кара: по път без дупки

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от alchohol » 18 Мар 2016, 21:08

Точно от там е проблема. Аз какво ли не гледах, модул, машинки и най-накрая се зарових в багажника. Имаше четири скъсани кабела и всеки пипаше навсякъде. Оправих ги и няколко години нямах ядове, и така до миналата седмица, когато пак набарах наденицата :mhihi: . Наставих кабела, изолирах и готово. Преди много време също ми светеше лампата на таблото за халогените и пак проблема беше във въпростия сноп кебеляци.
Дизела е кат' копейка- дрънне, бръмне и офейка :driving: :driving: :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 435
Регистриран на: 19.12.2004
Местоположение: В.Т-во, София
Кара: E34 TOURING `95 без номер на мотора

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от BigMUZZY » 25 Мар 2016, 22:29

Да се върна към темата:

- когато ми дойдат за части за такава и питам с вълнение какво ѝ е правено, защото почти не останаха такива със сток мотори
- когато хора с 5-10 годишни коли ме питат как така смея да вдигна над 200 с тази, защото тях ги е страх с техните
- когато просто пренебрегвам Радините вълнения на колегите колко гориво и масло им харчели колите, защото ги водя и по двата показателя
- когато погледна всички нови модели коли и сърцето ми не трепва от никоя по този начин
...Тез` две бири `що ги каза ...?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Варна
Кара: 525i e34 '89
Мечтае да кара: Alpina b10 biturbo

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от Taurus » 02 Апр 2016, 13:17

- когато излезеш от нея, заключиш, и след това се обърнеш поне още веднъж да я погледнеш...
- когато стартираш и забоботи шестака... медено на душата
- когато е яка зима и изчистиш само шофьорската врата, пресегнеш се отвън и с едно завъртане е запалила.. :winky:
- когато маневрираш и помпиш междинна газ само за да сложиш мазната усмивка... :twisted:
- когато се наредиш до някой псевдо рейсър на светофара и той ти се надъха само 'щото си с набор '89
- когато се качиш за дълъг преход и се чувстваш спокоен че колата ще те закара дотам без изненади от нейна страна :driving:
- когато я измиеш и излъскаш сам и я разходиш, и хората постоянно те заглеждат и разпитват за нея
- когато някой фен на модела я забележи и му видиш доволната физиономия :mhihi:
- когато падне сняг и видиш озлобената муцуна на някой току-що постнал "Хайде сега да ви видя със задното..", докато минаваш с вратите покрай него...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 931
Регистриран на: 19.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Bayerische Motoren Werke
Мечтае да кара: безплатно!

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от MaxMeyer » 19 Апр 2016, 7:45

Когато отивайки към нея под чистачката има бележка с текст:"Искам да я купя 0888...." или "Предлагам за бартер Е46 купе..." :) :D


P.S.
Или нещо от сорта "не ми спирай на мястото,защото..." с толкова много правописни грешки в едно изречение че думи не ми остават след прочит...
Sent from my ALE-L21 using Tapatalk 2
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1300
Регистриран на: 30.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 524td лЕто господне '90-то
Мечтае да кара: по път без дупки

Re: Знаете че карате Е34/Е32 когато...

Мнение от alchohol » 23 Апр 2016, 16:48

Когато навърши четвърт век, а пътуването продължава... :D
Дизела е кат' копейка- дрънне, бръмне и офейка :driving: :driving: :driving:

ПредишнаСледваща

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook