Koga ima niakoi v IRCto

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

The White Power
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 1.08.2002
Местоположение: Sofia

Koga ima niakoi v IRCto

Мнение от sid » 04 Окт 2002, 21:47

6toto mai vleznah niakak si no niama nikoi osven men ,ta se 4udeh dali pak sam oburkal ne6to ili prosto niama nikoi.Gore dolu koga se sabirat hora tam za da znam pone dali sam nastroil vsi4ko kato horata.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 14.05.2002
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Toyota Celica

отг::Koga ima niakoi v IRCto

Мнение от Ich0 » 05 Окт 2002, 15:26

Ами ако не е имало абсолютно никой друг...много ме съмнява, защото ако не аз, то на idefix ника е винаги в канала. Провери към кой сървър си се вързал, защото ако си бил с такъв, не от БГ мрежата е нормално да няма никой в канала. Пробвай с някой от сървърите в линк-а от другата тема. Също виж да не би без да искаш да си объркал името на канала. Дори и на никой ника да не е в канала, то там ще е поне CS, който стои във всички регистриани канали. Вечер като че ли има най-много хора. Стига се до моменти когато дори неможе да се смогне да се четат репликите на всички :-) Постепенно ще става по-интересно. Очакваме те и теб ! Ако има още въпроси - питай !

Burn Out Master
Burn Out Master
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 30.09.2002
Местоположение: Plovdiv/Smolqn
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 / AUDI A4 1.8T quattro
Мечтае да кара: M5 i RS4

Мнение от PILOTA » 16 Дек 2002, 22:40

Nai mnogo hora se sabirat v 4etvartak ve4erta! :wink:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook