E92 335d

3-та серия ('06-'12)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 11 Сеп 2009, 20:43

Langata написа:
absix написа:Какво е това обдухване при тройките, че нещо не ми е ясно, колега!?
А на мен не ми е ясно питаш ли ме или се правиш на отворен?Аз включих и обдухването като пример за екстра от типа на подгряването, а че в ниските класове не ги предлагат можете само вие да съжалявате!


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ти идея си нямаш (сигурен съм) за какво специално обдухване става въпрос в моя нисък клас... даже и най-скъпата седмица го няма :D

Както винаги, появи ли се хубава кола тук... почва едно сране. Нормално...

И за да се върнем на темата... djorje, колко навъртя? :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 11 Сеп 2009, 20:43

Абе, я се спрете. Ако ВИЕ му давате на човека парите за колата, тогава му давайте акъл кво-що??!!! :help: :help:

Що няма обдухване - еми щото не ще бе, кво му го натякваш през 2 поста???!!! След дъжд качулка :kuku: :wtf:

Туа се напълни с разни спецове, дето всичко знаят и дават само акъл, а де факто си говоря празни приказки. Ако нямате нещо конкретно, спирате и тва е!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Мнение от xerial » 11 Сеп 2009, 20:49

absix написа:
Langata написа:
absix написа:Какво е това обдухване при тройките, че нещо не ми е ясно, колега!?
А на мен не ми е ясно питаш ли ме или се правиш на отворен?Аз включих и обдухването като пример за екстра от типа на подгряването, а че в ниските класове не ги предлагат можете само вие да съжалявате!


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ти идея си нямаш (сигурен съм) за какво специално обдухване става въпрос в моя нисък клас... даже и най-скъпата седмица го няма :D

Както винаги, появи ли се хубава кола тук... почва едно сране. Нормално...

И за да се върнем на темата... djorje, колко навъртя? :mhihi:


ха-ха-ха- Cabriooo Rullzzz :mhihi:
Изображение Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 11 Сеп 2009, 20:53

Всеки вижда сламката в чуждото око, а не вижда гредата в собственото...

Пак се намери някой да се изсипе неподготвен... аман.
Si non confectus, non reficiat.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Мнение от Langata » 11 Сеп 2009, 21:25

absix написа:
Langata написа:
absix написа:Какво е това обдухване при тройките, че нещо не ми е ясно, колега!?
А на мен не ми е ясно питаш ли ме или се правиш на отворен?Аз включих и обдухването като пример за екстра от типа на подгряването, а че в ниските класове не ги предлагат можете само вие да съжалявате!


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ти идея си нямаш (сигурен съм) за какво специално обдухване става въпрос в моя нисък клас... даже и най-скъпата седмица го няма :D

Както винаги, появи ли се хубава кола тук... почва едно сране. Нормално...
На твое място не бих бил толкова СИГУРЕН,но май всичко си идва на място с годинките, така че ти пожелавам да си жив и здрав(казвам го съвсем искренно) и след време да караш по мъжка кола и ако си мислиш че плюя по теб(сера) -грешиш! Радвам се как си си направил колата (страхотна е наистина), но се огледай и виж какви хора карат коли като твоята,то май даже не са и хора :mhihi: -ЖЕНИ са!П.П. Пиключвам с този форум че тук наистина е пълно с комплекси и агресия! Бъдете живи и здрави сигурен съм че има и мъжки момчета в форума,но те са по земни и умерени можете да ги познаете по колите -предимно по стари модели,които са купили сами!
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Мнение от xerial » 11 Сеп 2009, 21:32

Langata написа:
absix написа:
Langata написа:
absix написа:Какво е това обдухване при тройките, че нещо не ми е ясно, колега!?
А на мен не ми е ясно питаш ли ме или се правиш на отворен?Аз включих и обдухването като пример за екстра от типа на подгряването, а че в ниските класове не ги предлагат можете само вие да съжалявате!


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ти идея си нямаш (сигурен съм) за какво специално обдухване става въпрос в моя нисък клас... даже и най-скъпата седмица го няма :D

Както винаги, появи ли се хубава кола тук... почва едно сране. Нормално...
П.П. Пиключвам с този форум че тук наистина е пълно с комплекси и агресия! Бъдете живи и здрави сигурен съм че има и мъжки момчета в форума,но те са по земни и умерени !


:gives:

можете да ги познаете по колите -предимно по стари модели,които са купили сами - :weed:


незнам сигурно нарочно го правиш ... иначе не мога да си обясня коментарите ти
Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 26.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от djordje » 12 Сеп 2009, 3:13

верно по полека, без да се карате :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 16.12.2006
Кара: E46 330i

Мнение от Lubbbo » 13 Сеп 2009, 20:45

Честито колега,дай боже всекиму,аз лично не мога да направя каквато и да била забележка по тази кола... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 82
Регистриран на: 1.11.2005
Пол: Мъж

Мнение от tdrome » 13 Сеп 2009, 23:51

Е*аси майката... ще се избиете бе! Аз немога да разбера тая българска КОМПЛЕКСАРЩИНА до кога ще продължава, после се чудим що държавата е на тоя хал като има хора като тоя с "обдухването" и другия пич "с ръчната кутия". Вас не ви ли е срам, да се излагате пред толкова много хора тука, вие сами си се връзвате на глупостите дето пишете... Дори когато си купите по-хубава кола от тази на момчето пак нямате право да плюете, просто щото не е ваша. Всеки си решава сам за себе си. Ама от българщина! :evil: :evil: :evil: Предлагам някой модератор да се намеси и да му изчисти темата. Преди тия да са се изложили с още някоя глупост.
BMW POWER

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Мнение от Пилев » 14 Сеп 2009, 8:12

Много го интересува колегата за мненията на два трима. Нали си се вози в 335-цата. Де тоя късмент и аз да стана такъв "позиор" нема хич да ми е зле.
Браво колега колата е много добра ама многоооо.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 657
Регистриран на: 9.06.2008

Мнение от Koliu » 14 Сеп 2009, 8:15

tdrome написа:Е*аси майката... ще се избиете бе..................... :evil: :evil: :evil: Предлагам някой модератор да се намеси и да му изчисти темата. Преди тия да са се изложили с още някоя глупост.

+1
Ако може да се изтрие всичката пумия и да останат само постовете по темата.
Толкова глупости в една тема не бях чел отдавана...

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 29.10.2007
Местоположение: Бургас

Re: E92 335d

Мнение от todoricco » 15 Окт 2009, 23:30

Честито Джордже, това е най-прекрасната кола,много е хубава и ти напълно я заслужаваш. Оборудването е подбрано със стил и изглежда класно.
Цвета и кожата и дървените апликаций са в оптимална комбинация.Автомобил мечта, изглежда супер свежо и младежки.
Карай си я с кеф и като излезе новия модел пак да си вземеш!!!
Жив и здрав.

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 31.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530 GT XDrive
Мечтае да кара: 911

Re: E92 335d

Мнение от Cristian » 16 Окт 2009, 21:28

Честито,

Само един въпрос имам:

Лизинга на ДСК по-добър ли беше от техния?
Щото мойта я взех по същото време и лизинга им през Уникредит беше чудесен!!!

Предишна

Назад към E90/E91/E92/E93

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook